VIP: Difference between revisions
mNo edit summary |
mNo edit summary |
||
| Line 54: | Line 54: | ||
|60d | |60d | ||
|[[Season 7 Event|Event]] | |[[Season 7 Event|Event]] | ||
|- | |||
|[[Gbgo]] | |||
|2025/10/10 (S8) | |||
|14d | |||
|Mini-event | |||
|} | |} | ||
mNo edit summary |
mNo edit summary |
||
| Line 54: | Line 54: | ||
|60d | |60d | ||
|[[Season 7 Event|Event]] | |[[Season 7 Event|Event]] | ||
|- | |||
|[[Gbgo]] | |||
|2025/10/10 (S8) | |||
|14d | |||
|Mini-event | |||
|} | |} | ||